SPECJALISTA IT - METODYKI PROJEKTOWE

Mladá Boleslav, Czechia
ŠKODA AUTO a.s.
70 000 – 125 000 CZK/miesiąc

Telefon komórkowy i laptop, możliwość korzystania z auta służbowego,  możliwość korzystania z obiektu rekreacyjnego w Harrachovie, darmowy karnet na siłownię w Mladá Boleslav, darmowe szczepienia.

logo-dp_work.png
Zaktualizowano:
21 maj 2021

OPIS STANOWISKA

Na potrzeby projektu naszego kluczowego partnera - ŠKODA AUTO zatrudnimy specjalistów IT z doświadczeniem w metodykach projektowych, którzy zapewnią ciągły rozwój i doskonalenie procesów zarządzania projektami z zakresu IT, będą również przedstawiać pomysły na obniżenie kosztów projektowych oraz kosztów utrzymania i zarządzania systemem. Poszukujemy specjalistów z doświadczeniem w IT-PEP, SCRUM oraz w przemyśle motoryzacyjnym.

Zakres obowiązków:
• Optymalizacja i rozwój wskazówek metodycznych dla zarządzania projektami IT, integracja nowych trendów w zakresie zarządzania projektami (zgodnie z z metodologią IT-PEP)
• Wsparcie we wdrożeniu elastycznej metodyki SCRUM do sposobów zarządzania projektami IT

• Rozwój zasad koncernu VW do prac projektowych

• Wsparcie metodyczne przy inicjowaniu projektów
• Przygotowanie raportów projektowych dla menadżerów w zakresie rozwoju narzędzi IT
• Tworzenie norm i standardów wraz z dokumentacją
• Wstępne szkolenie administratorów projektów i ich wsparcie metodyczne

WYMAGANIA

• Doświadczenie w zarządzaniu projektami w zakresie metodyk procesów IT
• Znajomość metodyk projektowych i zasad ITIL, PRINCE 2, IBM RUP lub SCRUM, CMMI i COBIT
• Dużym atutem będzie znajomość metodyki IT-PEP
• Orientacja w segmencie motoryzacyjnym
• Umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne
• Znajomość j. angielskiego min. B2
• Proaktywna postawa

NASZA OFERTA

• Motywujące wynagrodzenie 70 000 – 125 000 CZK/miesiąc (uzależnione od stażu pracy)
• Możliwość współpracy na pełny etat lub samozatrudnienie
• Telefon komórkowy i laptop
• Dodatkowy tydzień urlopu
• Pomoc w znalezieniu mieszkania w Mladá Boleslav lub okolicy
• Możliwość korzystania z auta służbowego
• Korzystanie z obiektu rekreacyjnego w Harrachovie
• Darmowy karnet na siłownię w Mladá Boleslav
• Rozwój zawodowy
• Dodatek do wyżywienia (abonament w postaci bonów żywieniowych)
• Darmowe szczepienia
• Korzystne taryfy telefoniczne od T-Mobile
• Kursy językowe, szkolenia i możliwość dalszej edukacji

WIĘCEJ INFORMACJI

Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o czeską umowę o pracę. Od pracowników nie pobieramy żadnych opłat rekrutacyjnych

Wszystkim, którzy przesłali CV dziękujemy. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

arrow&v
Wybierz CV
Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia. Skontaktujemy się w możliwie najszybszym terminie.

Wszystkie wymagane pola muszą być wypełnione