PRACOWNIK PRODUKCJI W SILON ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA CZESKIEGO

OPIS STANOWISKA

Obsługa linii produkcyjnej: Pakowanie granulatu tworzywa sztucznego, segregacja granulatu, dostarczanie materiału na linię produkcyjną, uzupełnianie materiału, obsługa maszyn.

Praca do przyuczenia - Szansę ma każdy kandydat, który spełnia nasze wymagania.

Praca manualna/fizyczna
4-brygadowy system pracy

WYMAGANIA

  • dobry stan zdrowia

  • wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane (będzie dodatkowym atutem) - zapewniamy pełne przeszkolenie

  • sumienność i pracowitość

  • znajomość j.czeskiego w stopniu komunikatywnym

  • chęć i motywacja do pracy!

NASZA OFERTA

  • od 21260 CZK netto/miesiąc (około 3550 zł) - wynagrodzenie podstawowe bez nadgodzin

  • orientacyjna stawka godzinowa: 136 CZK netto/godzina

  • możliwość nadgodzin - wynagrodzenie miesięczne uzależnione od ilości przepracowanych godzin

  • 1500 CZK - zwrot kosztów podróży

  • cotygodniowe zaliczki

  • czeska umowa o pracę na 1 rok z możliwością przedłużenia

  • darmowe badania lekarskie

  • darmowa odzież i obuwie robocze

  • możliwość rozwoju i awansów

  • zakwaterowanie w hotelu pracowniczym z dopłatą od Agencji DP WORK lub dopłata do własnego zakwaterowania

  • ubezpieczenie zdrowotne/pakiet socjalny

  • dodatek do wyżywienia (karta na stołówkę)

  • 25 dni urlopu (płatnego)

  • konto bankowe i abonament komórkowy na dogodnych warunkach

  • praca w nowoczesnym, czystym i bezpiecznym środowisku z wykorzystaniem najnowszych technologii

  • możliwość zdobycia doświadczenia u renomowanego pracodawcy oraz bezpośredniego zatrudnienia.

WIĘCEJ INFORMACJI

Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o czeską umowę o pracę. Od pracowników nie pobieramy żadnych opłat rekrutacyjnych

Wszystkim, którzy przesłali CV dziękujemy. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

arrow&v
Wybierz CV
Maksymalny rozmiar pliku 15MB

Zaktualizowano:
Planá nad Lužnicí, Czechia
SILON s.r.o.
21 260 CZK NETTO / MIESIĄC

Zakwaterowanie, dodatek do wyżywienia (karta na stołówkę),

DP_WORK_white.png
DP_M&S_white.png
DP ENGINEERING & TRAINING
DP JOBS
DP INDUSTRY & LOGISTICS