PRACA PRZY PRODUKCJI UKŁADÓW KIEROWNICZYCH - DO PRZYUCZENIA - BEZ JĘZYKA

OPIS STANOWISKA

  • JTEKT Automotive Czech Pardubice s. r. o. (miasto Pardubice)

  •  Obsługa automatycznej linii produkcyjnej: wykonywanie prostych czynności przy montażu układów kierowniczych do aut zgodnie z instrukcjami.

  • Obsługa maszyn produkcyjnych zgodnie z instrukcjami. Kontrola jakości gotowych wyrobów.

  • Praca w odlewni: odbieranie i układanie odlewów (koła zębate, wałki sprzęgła, synchronizatory, łożyska toczne i stożkowe, korpusy skrzyni biegów), kontrola jakości gotowych wyrobów.

    Praca do przyuczenia - Szansę ma każdy kandydat, który spełnia nasze wymagania.

    Praca manualna/fizyczna
    3-zmianowy system pracy (poniedziałek - piątek)

WYMAGANIA

  • dobry stan zdrowia

  • wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane (będzie dodatkowym atutem) - zapewniamy pełne przeszkolenie

  • sumienność i pracowitość

  • wymagamy znajomości j. czeskiego

  • chęć i motywacja do pracy!

NASZA OFERTA

- od 20 600 - 21 700 CZK netto/miesiąc (około 3425 - 3600 zł) - wynagrodzenie podstawowe bez nadgodzin
- orientacyjna stawka godzinowa: 131 - 138 CZK netto/godzina
- możliwość nadgodzin - wynagrodzenie miesięczne uzależnione od ilości przepracowanych godzin
- 1500 CZK - zwrot kosztów podróży
- cotygodniowe zaliczki
- czeska umowa o pracę na 1 rok z możliwością przedłużenia
- darmowe badania lekarskie
- darmowa odzież i obuwie robocze
- możliwość rozwoju i awansów
- zakwaterowanie w hotelu pracowniczym z dopłatą od Agencji DP WORK lub dopłata do własnego zakwaterowania
- ubezpieczenie zdrowotne/pakiet socjalny
- dodatek do wyżywienia (karta na stołówkę)
- 20 dni urlopu (płatnego)
- konto bankowe i abonament komórkowy na dogodnych warunkach
- praca w nowoczesnym, czystym i bezpiecznym środowisku z wykorzystaniem najnowszych technologii
- możliwość zdobycia doświadczenia w branży Automotive u renomowanego pracodawcy oraz bezpośredniego zatrudnienia.

WIĘCEJ INFORMACJI

Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o czeską umowę o pracę. Od pracowników nie pobieramy żadnych opłat rekrutacyjnych

Wszystkim, którzy przesłali CV dziękujemy. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

arrow&v
Wybierz CV
Maksymalny rozmiar pliku 15MB

Zaktualizowano:
Pardubice, Czechia
JTEKT Automotive Czech Pardubice s. r. o.
od 20 600 - 21 700 CZK netto/miesiąc

Zakwaterowanie, dodatek do wyżywienia (karta na stołówkę)

DP_WORK_white.png
DP_M&S_white.png
DP ENGINEERING & TRAINING
DP JOBS
DP INDUSTRY & LOGISTICS