PRACA PRZY PRODUKCJI AUTOBUSÓW PRZY POLSKIEJ GRANICY

Ústí nad Orlicí
SOR Libchavy spol. s.r.o.
Fabryka SOR Libchavy spol. s r.o. specjalizuje się w produkcji autobusów, serwisie, naprawach i sprzedaży części zamiennych.
od 22 400 CZK netto/miesiąc

Zakwaterowanie lub dodatek na dojazdy, praca na 1 zmianę.

logo-dp_work.png
Zaktualizowano:
23 cze 2021

OPIS STANOWISKA

SOR Libchavy spol. s r.o. (Libchavy 40 km od Polskiej granicy)

Praca przy kompleksowym montażu pojazdów (autobusy SOR). Montaż pojedynczych podzespołów napędowych i sterujących. Wykonywanie podstawowych czynności przy montażu podstawowych części lub pojedynczych podzespołów napędowych i sterujących, ustawianie podstawowych funkcji. Demontaż i montaż przewodów paliwowych, montaż dynama, rozruszników lub elektrycznych pomp paliwowych.

Praca manualna/fizyczna

1 - zmianowy system pracy od poniedziałku do piątku (6:00 - 14:30)

WYMAGANIA

  • dobry stan zdrowia

  • wcześniejsze doświadczenie w branży produkcyjnej/motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem

  • sumienność i pracowitość

  • nie wymagamy znajomości j. czeskiego

  • chęć i motywacja do pracy!

NASZA OFERTA

  • od 22 400 CZK netto/miesiąc (około 3980 zł) - wynagrodzenie podstawowe bez nadgodzin

  • orientacyjna stawka godzinowa: 142 CZK netto/godzina

  • cotygodniowe zaliczki

  • czeska umowa o pracę na 1 rok z możliwością przedłużenia

  • darmowe badania lekarskie

  • darmowa odzież i obuwie robocze

  • możliwość rozwoju i awansów

  • zakwaterowanie w hotelu pracowniczym z dopłatą od Agencji DP WORK lub dodatek na dojazdy

  • ubezpieczenie zdrowotne/pakiet socjalny

  • konto bankowe i abonament komórkowy na dogodnych warunkach

  • praca w nowoczesnym, czystym i bezpiecznym środowisku z wykorzystaniem najnowszych technologii

  • możliwość zdobycia doświadczenia w branży Automotive u renomowanego pracodawcy oraz bezpośredniego zatrudnienia.

WIĘCEJ INFORMACJI

Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o czeską umowę o pracę. Od pracowników nie pobieramy żadnych opłat rekrutacyjnych

Wszystkim, którzy przesłali CV dziękujemy. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

arrow&v
Wybierz CV
Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia. Skontaktujemy się w możliwie najszybszym terminie.

Wszystkie wymagane pola muszą być wypełnione