Elektryk samochodowy, automechanik, lakiernik, blacharz, spawacz, szlifierz, ślusarz, szwaczka itp. w IVECO BUS Vysoké Mýto - BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA

Vysoké Mýto
Iveco Czech Republic, a. s.
Iveco Czech Republic, a. s. jest firmą z ponad 120 - letnią historią. Specjalizuje się na projektowaniu i produkcji autobusów. W zakładzie w Vysokim Mycie firma produkuje autobusy miejskie i turystyczne, którymi podróżują ludzie w ponad 30 krajach. Najbardziej udany model Crossway był sprzedany w ilości ponad 37 tysięcy egzemplarzy w całej Europie. IVECO BUS to nowoczesna marka, która opiera się na sukcesach legendarnych autobusów Karosa i rozwija czeską tradycję konstruktorską.
22 000 - 32 000 CZK netto/miesiąc

Zakwaterowanie, dodatek do wyżywienia (karta na stołówkę), 25 dni urlopu.

logo-dp_work.png
Zaktualizowano:
9 paź 2021

OPIS STANOWISKA

Iveco Bus Czech Republic a.s. (miasto Vysoke Myto)

Oferujemy pracę dla osób z wykształceniem technicznym w zawodach: elektryk samochodowy, automechanik, operator pras, lakiernik, blacharz, spawacz, szlifierz, ślusarz maszynowy, szwaczka.

Podejmij pracę w swoim zawodzie w renomowanej firmie.

Praca manualna/fizyczna

2-3 zmianowy system pracy (w zależności od stanowiska)

WYMAGANIA

  • dobry stan zdrowia

  • wykształcenie techniczne kierunkowe

  • sumienność i pracowitość

  • nie wymagamy znajomości j.czeskiego

  • chęć i motywacja do pracy!

NASZA OFERTA

  • od 22 000 - 32 000 CZK netto/miesiąc (około 4000 - 5800  zł) - wynagrodzenie uzależnione od stanowiska

  • orientacyjna stawka godzinowa: 142 - 203 CZK netto/godzina

  • możliwość nadgodzin - wynagrodzenie miesięczne uzależnione od ilości przepracowanych godzin

  • cotygodniowe zaliczki

  • czeska umowa o pracę na 1 rok z możliwością przedłużenia

  • darmowe badania lekarskie

  • darmowa odzież i obuwie robocze

  • możliwość rozwoju i awansów

  • zakwaterowanie w hotelu pracowniczym z dopłatą od Agencji DP WORK lub dopłata do własnego zakwaterowania

  • ubezpieczenie zdrowotne/pakiet socjalny

  • dodatek do wyżywienia (karta na stołówkę)

  • 25 dni urlopu (płatnego)

  • konto bankowe i abonament komórkowy na dogodnych warunkach

  • praca w nowoczesnym, czystym i bezpiecznym środowisku z wykorzystaniem najnowszych technologii

  • możliwość zdobycia doświadczenia u renomowanego pracodawcy oraz bezpośredniego zatrudnienia.

WIĘCEJ INFORMACJI

Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o czeską umowę o pracę. Od pracowników nie pobieramy żadnych opłat rekrutacyjnych

Wszystkim, którzy przesłali CV dziękujemy. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

arrow&v
Wybierz CV
Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia. Skontaktujemy się w możliwie najszybszym terminie.

Wszystkie wymagane pola muszą być wypełnione