OPERATOR CNC - OBRÓBKA METALI - ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA CZESKIEGO

Mladá Boleslav, Czechia
ŠKODA AUTO a.s.
50 000 CZK brutto/miesiąc

Praca na pełny etat,  motywujące wynagrodzenie, kursy podnoszące kwalifikacje, szkolenia, firmowe zaplecze rekreacyjne, bonusy i premie, dodatki na sport, kulturę, wypoczynek, dodatek do zakwaterowania.

logo-dp_work.png
Zaktualizowano:
29 maj 2021

OPIS STANOWISKA

Na potrzeby naszego kluczowego klienta ŠKODA AUTO, a.s. oferujemy pracę na stanowisku Frezer CNC (obróbka skrawaniem). Masz doświadczenie na stanowisku frezera? Masz doświadczenie w sterowaniu systemem HEIDENHAIN? Szukamy właśnie Ciebie!

Zakres obowiązków:

• Praca na 5-osiowym centrum frezarskim CNC (system sterowania Heidenhain, maszyna Deckel-Maho)

• Manipulacja z obrabianą częścią za pomocą suwnicy pomostowej

• Prawidłowe i bezpieczne mocowanie części obrabianej w maszynie

• Właściwy dobór i wprowadzenie programu obróbkowego do układu sterowania maszyny

• Ustawianie zerowych współrzędnych obrabianej części

• Dobór narzędzi skrawających, ustawianie parametrów skrawania

• Sterowanie i nadzór nad pracą maszyny w trybie automatycznym

• Wymiana narzędzi i płytek wieloostrzowych

• Sprawdzenie wyników obróbki za pomocą liczników i suwmiarki, porównanie stanu części zgodnie z dokumentacją produkcyjną

• Ręczne usuwanie grudek (ostrych krawędzi), fazowanie krawędzi

• Sprzątanie miejsca pracy

WYMAGANIA

• Znajomość systemu sterowania Heidenhain, doświadczenie w jego obsłudze, umiejętność stworzenia programu w systemie sterowania maszyną zgodnie z dokumentacją części

• Doświadczenie w mocowaniu i wkładaniu części do obrabiarki

• Umiejętność czytania dokumentacji projektowej i technicznej (wykres, dane części, procedury techniczne, arkusze narzędziowe, arkusze programowe)

• Doświadczenie w doborze optymalnych parametrów skrawania narzędzi, znajomość poszczególnych typów narzędzi skrawających

• Praktyczne doświadczenie w zakresie metrologii inżynierskiej (stosowanie przyrządów pomiarowych i suwmiarek)

• Znajomość j.czeskiego w stopniu komunikatywnym

• Chęć pracy w systemie 3 - zmianowym

NASZA OFERTA

• Średnie miesięczne wynagrodzenie około 50 000 CZK brutto/miesiąc:

- Podstawa 35 972 CZK + premia 0-20 %

- 10 CZK brutto/godzina - zmiana popołudniowa

- 30 CZK brutto/godzina - zmiana nocna

- Dopłata za pracę w sobotę i niedzielę + 25 %

- Bonus zespołowy 0 - 1500 CZK brutto/miesiąc

- Gwarantowany bonus 0 - 1 500 CZK brutto/miesiąc

• Pomoc w znalezieniu mieszkania w Mladá Boleslav lub okolicy

• Dodatek do wyżywienia w postaci bonów żywieniowych 60 CZK/dzień pracy

• Możliwość korzystania z naszego obiektu rekreacyjnego w Harrachovie

• Darmowy karnet na siłownię w Mladá Boleslav

• Korzystne taryfy telefoniczne od T-Mobile dla całej rodziny

• Kursy językowe, szkolenia i możliwość dalszej edukacji

WIĘCEJ INFORMACJI

Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o czeską umowę o pracę. Od pracowników nie pobieramy żadnych opłat rekrutacyjnych

Wszystkim, którzy przesłali CV dziękujemy. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

arrow&v
Wybierz CV
Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia. Skontaktujemy się w możliwie najszybszym terminie.

Wszystkie wymagane pola muszą być wypełnione