MONTER OKABLOWANIA ELEKTRYCZNEGO ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA - 1 ZMIANA

Plzeň
DP INDUSTRY & LOGISTIC s.r.o.
od 30000 CZK netto/miesiąc

Dodatki, wyżywienie na terenie zakładu z dopłatą od pracodawcy, dodatek do zakwaterowania, premie, bony żywieniowe, kursy językowe, 1 zmiana, urlop 25 dni, możliwość korzystania z obiektu rekreacyjnego w Harrachovie.

logo-dp_work.png
Zaktualizowano:
23 paź 2021

OPIS STANOWISKA

Na potrzeby DP INDUSTRY & LOGISTIC s.r.o. i naszego kluczowego Partnera w Pilźnie zatrudnimy monterów okablowania elektrycznego ze znajomością języka czeskiego.

Miejsce wykonywania pracy: Pilzno, Republika Czeska

Praca przy okablowaniu tramwai, trolejbusów, lokomotyw elektrycznych w ŠKODA ELECTRIC a.s.

Podejmij pracę w swoim zawodzie w renomowanej firmie!

Praca manualna/fizyczna

1 - zmianowy system pracy (tylko poranne zmiany)

WYMAGANIA

  • dobry stan zdrowia

  • czytanie rysunków technicznych, podstawowa orientacja w dokumentacji technicznej i elektrycznej

  • sumienność, pracowitość, zręczność manualna

  • znajomość języka czeskiego na poziomie swobodnej komunikacji

  • chęć i motywacja do pracy

  • doświadczenie w branży produkcyjnej będzie dodatkowym atutem

  • dodatkowym atutem będzie wykształcenie kierunkowe

  • umiejętność pracy w zespole

NASZA OFERTA

  • wynagrodzenie: 190 - 195 CZK netto/godzina

  • od 30000 CZK netto/miesiąc

  • dodatek na odzież do 1890 CZK/miesiąc

  • bonus rekrutacyjny 5000 CZK po okresie próbnym

  • czeska umowa o pracę

  • darmowe badania lekarskie

  • darmowa odzież i obuwie robocze

  • możliwość rozwoju i awansów

  • zakwaterowanie w hotelu pracowniczym z dopłatą od pracodawcy

  • ubezpieczenie zdrowotne/pakiet socjalny

  • dodatek do wyżywienia doliczany do wynagrodzenia

  • wyżywienie na terenie zakładu

  • kursy językowe, szkolenia i możliwość dalszej edukacji.

  • możliwość korzystania z obiektu rekreacyjnego w Harrachovie

  • 25 dni urlopu (płatnego)

  • konto bankowe i abonament komórkowy na dogodnych warunkach

  • praca w nowoczesnym, czystym, ciepłym i bezpiecznym środowisku z wykorzystaniem najnowszych technologii

WIĘCEJ INFORMACJI

Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o czeską umowę o pracę. Od pracowników nie pobieramy żadnych opłat rekrutacyjnych

Wszystkim, którzy przesłali CV dziękujemy. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

arrow&v
Wybierz CV
Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia. Skontaktujemy się w możliwie najszybszym terminie.

Wszystkie wymagane pola muszą być wypełnione