MENEDŻER PROJEKTU IT - QUALITY ASSURANCE

Mladá Boleslav, Czechia
ŠKODA AUTO a.s.
60 000 - 100 000 CZK/miesiąc

Telefon komórkowy i laptop, możliwość korzystania z auta służbowego,  możliwość korzystania z obiektu rekreacyjnego w Harrachovie, darmowy karnet na siłownię w Mladá Boleslav, darmowe szczepienia.

logo-dp_work.png
Zaktualizowano:
21 maj 2021

OPIS STANOWISKA

Na potrzeby projektu naszego kluczowego partnera - ŠKODA AUTO zatrudnimy menedżerów projektu, którzy będą odpowiedzialni za jakość wyników projektu w obszarach IT, podnoszenie jakości realizacji procesów, które mają wpływ na wyniki, będą również przedstawiać pomysły na obniżenie kosztów projektowych oraz kosztów utrzymania i zarządzania systemem.

Zakres obowiązków:

• Przygotowanie propozycji metodyki i późniejsze wdrożenie Quality Assurance w wybranych obszarach
• Identyfikacja obszarów „quick wins“ do szybkiego wdrożenia w ramach Quality Assurance
• Współpraca przy analizie aktualnego stanu jakości w zakresie IT
• Określanie metody pomiaru poszczególnych obszarów działalności
• Określanie wskaźników i ich ustawienia
• Przeprowadzanie kontroli spełniania podanych wskaźników
• Analiza wykrytych problemów w ramach Quality Managementu
• Opracowanie propozycji działań do rozwiązania określonych problemów i ich późniejsza kontrola
• Sporządzanie raportów z aktualnego stanu Quality Managementu na projektach
• Opracowanie procesu QA z punktu widzenia standardów ISO i Framework dla podniesienia jakości IT, mianowicie CMMI i Cobit. Rozwój norm musi być zgodny z metodykami koncernu VW
• Wprowadzanie etapów jakościowych dotyczących cyklu życia projektu IT w branży motoryzacyjnej
• Dokonywanie oceny jakości produktu z punktu widzenia definicji wsparcia systemowego i pilotażowego uruchomienia danej usługi
• Zapewnienie audytów procesu projektowego i QA produktu

WYMAGANIA

• Doświadczenie w okazywaniu wsparcia w rozwoju Quality Assurance ICT w branży motoryzacyjnej
• Doświadczenie w projektach międzynarodowych, znajomość zasad IT-PEP, ITIL, PRINCE 2, IBM RUP, SCRUM, CMMI i COBIT
• Doświadczenie w zarządzaniu projektami zgodnie z ISO 20000 i ISO 10006.
• Umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne
• Znajomość j. angielskiego min. B2
• Proaktywna postawa

NASZA OFERTA

• Motywujące wynagrodzenie 60 000 – 100 000 CZK/miesiąc (uzależnione od stażu pracy)
• Możliwość współpracy na pełny etat lub samozatrudnienie
• Telefon komórkowy i laptop
• Dodatkowy tydzień urlopu
• Pomoc w znalezieniu mieszkania w Mladá Boleslav lub okolicy
• Możliwość korzystania z auta służbowego
• Korzystanie z obiektu rekreacyjnego w Harrachovie
• Darmowy karnet na siłownię w Mladá Boleslav
• Rozwój zawodowy
• Dodatek do wyżywienia (abonament w postaci bonów żywieniowych)
• Darmowe szczepienia
• Korzystne taryfy telefoniczne od T-Mobile
• Kursy językowe, szkolenia i możliwość dalszej edukacji

WIĘCEJ INFORMACJI

Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o czeską umowę o pracę. Od pracowników nie pobieramy żadnych opłat rekrutacyjnych

Wszystkim, którzy przesłali CV dziękujemy. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

arrow&v
Wybierz CV
Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia. Skontaktujemy się w możliwie najszybszym terminie.

Wszystkie wymagane pola muszą być wypełnione