KONSERWATOR NIERUCHOMOŚCI W HARRACHOVIE ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA

Harrachov
DP WORK s.r.o.
30 000 CZK brutto

Elastyczny czas pracy, darmowe zakwaterowanie, samodzielna organizacja pracy.

logo-dp_work.png
Zaktualizowano:
6 wrz 2021

OPIS STANOWISKA

Chcesz zamieszkać w Karkonoszach i zajmować się utrzymaniem apartamentów, wykonywać prace konserwacyjne, kosić trawę i dbać o prawidłowe funkcjonowanie obiektu? Dobrze trafiłeś!

Poszukujemy złotej rączki do Harrachova. Oferujemy również zatrudnienie dla pary (konserwator nieruchomości + sprzątanie obiektu). Zapewniamy darmowe zakwaterowanie.

Zakres obowiązków:

• Kompleksowa konserwacja nieruchomości w ramach danego obiektu.
• Wykonywanie regularnych czynności: utrzymywanie apartamentów, koszenie trawnika, odśnieżanie.
• Wykonywanie drobnych prac remontowych: prace malarskie i lakiernicze.
• Drobne naprawy i i montaże.

WYMAGANIA

• Wykształcenie średnie techniczne.
• Doświadczenie w konserwacji budynków
• Rzetelność, samodzielność, zręczność manualna i fizyczna.
• Samodzielność w organizacji własnego czasu i podejmowaniu decyzji.
• Prawo jazdy kat.B.

• Dobra znajomość j. czeskiego.

NASZA OFERTA

• Zatrudnienie na pełny etat, praca idealna dla pary (konserwator nieruchomości + sprzątanie obiektu).
• Praca w pięknej okolicy.
• Darmowe zakwaterowanie.
• Wynagrodzenie od 30 000 CZK brutto
• Stabilne i długotrwałe zatrudnienie.

WIĘCEJ INFORMACJI

Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o czeską umowę o pracę. Od pracowników nie pobieramy żadnych opłat rekrutacyjnych

Wszystkim, którzy przesłali CV dziękujemy. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

arrow&v
Wybierz CV
Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia. Skontaktujemy się w możliwie najszybszym terminie.

Wszystkie wymagane pola muszą być wypełnione