KIEROWNIK INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH NA LINIACH SPAWALNICZYCH

Mladá Boleslav, Czechia
ŠKODA AUTO a.s.
59 000 - 100 000 CZK

Praca częściowo w systemie home office, kursy podnoszące kwalifikacje, szkolenia, firmowe zaplecze rekreacyjne, bonusy i premie, dodatki na sport, kulturę, wypoczynek, dodatek do zakwaterowania, samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop, dodatki do wyżywienia.

logo-dp_work.png
Zaktualizowano:
24 maj 2021

OPIS STANOWISKA

Na potrzeby naszego kluczowego klienta ŠKODA AUTO, a.s. oferujemy pracę na stanowisku kierownika instalacji elektrycznych na liniach spawalniczych. Do zakresu obowiązków należy zapewnienie poprawności podłączenia elektrycznego i rozbudowa linii produkcyjnych od przygotowania projektu do realizacji. Praca będzie wykonywana w Mladá Boleslav lub Kvasiny. Praca polega na organizacji i kierowaniu dostawców w zakresie elektryki. Pracownik będzie odpowiedzialny również za jakość wykonania oraz dotrzymywanie terminów.

Zakres obowiązków:

• Koordynacja i kontrola zewnętrznych dostawców kompleksowych rozwiązań elektrycznych tj. projektowanie, wdrażanie i optymalizacja, sterowanie i zasilanie linii spawalniczej
• Zarządzanie liniami spawalniczymi w zakresie elektrycznym, przygotowanie linii spawalniczych - współpraca z innymi działami produkcji, konstrukcji i projektowania
• Koordynacja budowy linii produkcyjnych i późniejszej integracji oraz instalacji w zakresie elektrycznym

• Podejmowanie decyzji w rozwiązywaniu problemów i ustalaniu priorytetów

• Udział w regularnych gremiach z firmami zewnętrznymi, działających na potrzeby ŠKODA AUTO

• Przygotowanie i kontrola dokumentów do przedłożenia dokumentacji elektrycznej dla konkretnego projektu

• Współpraca i koordynacja komunikacji pomiędzy zewnętrznymi dostawcami a klientem

• Ustalanie harmonogramów poszczególnych projektów i monitorowanie kluczowych terminów

• Nadzór nad przestrzeganiem norm technicznych, przepisów technologicznych, ITS, warsztatów projektowych dla danego projektu, kodeksu pracy, BHP i PPOŻ.

• Monitorowanie i kontrola robót. Określenie środków optymalizacyjnych podczas uruchomienia

WYMAGANIA

• Minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami z zakresu elektryki. Znajomość linii spawalniczych (atutem będzie doświadczenie w budowie linii spawalniczych)
• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
• Znajomość pracy w Microstation i JT2GO
• Komunikatywność i samodzielność
• Znajomość E-planu i P-planu
• Atutem będzie orientacja w środowisku VASS
• Znajomość przepisów ITS i norm prawnych z zakresu elektryki
• Elastyczność, gotowość do pracy w dni wolne lub święta w przypadku samozatrudnienia
• Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego min. B2

NASZA OFERTA

• Możliwość pracy na pełny etat lub samozatrudnienie (działalność gospodarcza)
• Motywujące wynagrodzenie: 59 000 CZK/miesiąc (+ samochód służbowy) – praca na etat, 100 000 CZK/miesiąc - samozatrudnienie
• Telefon komórkowy i laptop
• Pomoc w znalezieniu mieszkania w Mladá Boleslav lub okolicy
• Korzystanie z obiektu rekreacyjnego w Harrachovie
• Darmowy karnet na siłownię w Mladá Boleslav
• Rozwój zawodowy
• Dodatek do wyżywienia (abonament w postaci bonów żywieniowych)
• Darmowe szczepienia
• Korzystne taryfy telefoniczne od T-Mobile
• Kursy językowe, szkolenia i możliwość dalszej edukacji

WIĘCEJ INFORMACJI

Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o czeską umowę o pracę. Od pracowników nie pobieramy żadnych opłat rekrutacyjnych

Wszystkim, którzy przesłali CV dziękujemy. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

arrow&v
Wybierz CV
Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia. Skontaktujemy się w możliwie najszybszym terminie.

Wszystkie wymagane pola muszą być wypełnione