GŁÓWNY INSTALATOR ELEKTRYKI

Mlada Boleslav
D&D ELEKTROMONT
30 000 - 60 000 CZK

Dodatki, dodatkowy urlop, diety, premie, samochód służbowy, dodatek do posiłków, telefon służbowy.

logo-dp_work.png
Zaktualizowano:
20 paź 2021

OPIS STANOWISKA

Poszukujemy kierownika zespołu elektryków, który nie boi się odpowiedzialności, posiada doświadczenie na budowach, posiada bardzo dobre umiejętności organizacyjne.

D&D ELEKTROMONT jest jedną z wiodących firm w Republice Czeskiej w zakresie jakości świadczonych usług. Oferuje kompleksową realizację prac elektrycznych w budownictwie przemysłowym, cywilnym, mieszkaniowym przy budowie centrów handlowych, placówek medycznych i hoteli.

Co właściwie wykonuje główny instalator elektryki?

● Przede wszystkim na miejscu zarządza i organizuje zamówienie.
● Odpowiada za grupy montażowe, koordynację prac, wystarczającą ilość materiału na budowie, mechanizację, BHP, realizację zlecenia wg TD.
● Przed rozpoczęciem prac budowlanych dokonuje inspekcji placu budowy, uczestniczy w dniach odbiorów budowlanych oraz uczestniczy w odbiorach konstrukcji.
● Komunikuje się z zespołem projektowym, dostawcami i klientami.
● Prowadzi całą dokumentację projektu (dziennik budowy), sprawdza kompletność dokumentów jakościowych, przygotowuje wszystkie niezbędne dokumenty potrzebne do przekazania budowy.
● Jest odpowiedzialny za przeprowadzanie wszelkich kontroli i badań wynikających z planu kontroli i badań budowlanych.
● Wykonuje międzyoperacyjną kontrolę prac wykonywanych na budowie oraz międzyoperacyjną kontrolę prac podwykonawczych.
● Wykonuje międzyoperacyjną kontrolę prac wykonyZapewnia kontrolę wejściową materiałów, półproduktów i wyrobów dostarczanych na plac budowy (ilość, jakość).anych na budowie oraz międzyoperacyjną kontrolę prac podwykonawczych.

WYMAGANIA

● Wykształcenie średnie elektryczne
● Uprawnienia 50/78 min.§6.
● Prawo jazdy kat. B.
● Doświadczenie w zawodzie min. 5 lat (w zakresie budownictwa elektrycznego).
● Umiejętności zarządcze i organizacyjne.
● Bardzo dobra orientacja w dokumentacji technicznej.

● Znajomość języka czeskiego.

NASZA OFERTA

● Praca na pełny etat na czas nieokreślony.
● Samochód służbowy.
● Dodatkowy tydzień urlopu.
● Pewne wynagrodzenie ustalane na podstawie doświadczenia.
● Wszystkie nadgodziny są naliczane za dodatkową opłatą.
● Dopłaty do wyżywienia oraz diety podczas podróży służbowych.

WIĘCEJ INFORMACJI

Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o czeską umowę o pracę. Od pracowników nie pobieramy żadnych opłat rekrutacyjnych

Wszystkim, którzy przesłali CV dziękujemy. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

arrow&v
Wybierz CV
Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia. Skontaktujemy się w możliwie najszybszym terminie.

Wszystkie wymagane pola muszą być wypełnione