ELEKTRONIK - PROGRAMISTA PLC - 50 000 - 70 000 CZK

Mnichovo Hradiště
Mahle Behr Mnichovo Hradiště
Główna siedziba firmy mieści się w w Stuttgartcie, Niemcy. Na chwilę obecną MAHLE Behr zatrudnia ponad 76 000 pracowników w ponad 170 krajach i 13 ośrodkach badawczo - rozwojowych w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Brazylii, Japonii, Chinach i Indiach. Firma współpracuje z około 5000 inżynierów na całym świecie w zakresie opracowywania nowych produktów i systemów. MAHLE Behr Mnichovo Hradiště s.r.o. jest naszym znaczącym klientem i partnerem. Firma zajmuje się produkcją, sprzedażą i serwisem technologii chłodzenia, klimatyzacji, ogrzewania, modułów chłodzących oraz podzespołów dla przemysłu motoryzacyjnego.
50 000 - 70 000 CZK

Dodatkowy urlop, wyżywienie firmowe, dodatki do wyżywienia, dodatek na ubezpieczenie, dodatki za zmianowy system pracy, wysokie wynagrodzenie.

logo-dp_work.png
Zaktualizowano:
20 paź 2021

OPIS STANOWISKA

Na potrzeby naszego kluczowego partnera Mahle Behr Mnichovo Hradiště poszukujemy odpowiednich pracowników. Zatrudnienie na pełny etat bezpośrednio pod firmą.

Posiadasz uprawnienia 50/1978 §6? Odpowiada Ci praca w systemie długi-krótki tydzień? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Zatrudnimy osobę z logicznym myśleniem, która lubi nowe technologie i automatyzację oraz posiada doświadczenie w programowaniu PLC. Jeżeli szukasz ciekawej pracy za dobrym wynagrodzeniem w mniejszej firmie - ta oferta jest dla Ciebie!

Co właściwie robi programista PLC?

• Wykonuje konserwację układów elektronicznych maszyn i urządzeń.
• Kontroluje i programuje systemy sterowania PLC (Siemens) i stanowiska zrobotyzowane (KUKA, ABB, FANUC).
• Steruje komunikacją LIN/CAM BUS.
• Współpracuje z pracownikami utrzymania ruchu w zakresie remontów maszyn i urządzeń oraz planowych przeglądów urządzeń.
• Współpracuje z oddziałem inżynierii przemysłowej przy wprowadzaniu nowych technologii, optymalizacji urządzeń oraz wprowadzaniu wymagań dla nowych technologii, udział w odbiorach nowych technologii.
•Współpracuje z magazynem utrzymania ruchu w zakresie doboru części elektrycznych.
• Wykonuje wszystkie zadania zgodnie z charakterem pracy.

WYMAGANIA

• Wykształcenie średnie techniczne (elektrotechnika).
• Doświadczenie w branży min 2 lata.
• Uprawnienia 50 §6.
Doświadczenie z programowaniem systemów Siemens (S7, TIA) lub systemami zrobotyzowanymi (KUKA, FANUC, ABB + Universal Robots).
• Doświadczenie w obsłudze LIN/CAM BUS.
• Znajomość j. angielskiego na poziomie B1.

• Znajomość j. czeskiego w stopniu komunikatywnym.

NASZA OFERTA

• Wynagrodzenie 50 000 – 70 000 CZK brutto/miesiąc

• Praca w małym zespole, w przyjaznym środowisku w renomowanej firmie.
• Zaplecze międzynarodowej firmy z wieloletnią tradycją.
• Stabilność i rozwój zawodowy.
• Po roku pracy 5 dni dodatkowego urlopu.
• Możliwość dalszej edukacji i szkoleń.
• Dodatek na wyżywienie.
• Stołówka na terenie zakładu.

WIĘCEJ INFORMACJI

Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o czeską umowę o pracę. Od pracowników nie pobieramy żadnych opłat rekrutacyjnych

Wszystkim, którzy przesłali CV dziękujemy. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

arrow&v
Wybierz CV
Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia. Skontaktujemy się w możliwie najszybszym terminie.

Wszystkie wymagane pola muszą być wypełnione